Nieuwe mentoren  Onbeperkt Ondernemend 2026 

Met trots introduceren wij de komende weken de nieuwe mentoren voor Onbeperkt Ondernemend 2026   

Monique Balte – Mevrouwdevriesadvies.nl

Als HR-professional met ruim 25 jaar ervaring heb ik veel mensenkennis en kan ik praktisch helpen bij zaken die over personeel gaan.  Daarnaast geloof ik absoluut in arbeidsparticipatie voor iedereen. Ik kan goed organiseren en structuur aanbrengen en kan met mijn organisatie-sensitiviteit snel de vinger op de zere plek leggen. Ik heb een groot netwerk en heb jaren geïnvesteerd in het opbouwen van mooie integere relaties in diverse branches en de financiële sector. Hierdoor dus een grote gunfactor als ik iets voor elkaar wil krijgen voor mijn of voor diegene die ik mijn mentorschap aan mag bieden. Ik ben communicatief sterk en een echte regelaar. Ik ben in staat, om met mijn zakelijke inzicht een startup een mooie route naar succes laten zien. Het lijkt mij machtig om een praktische bijdrage te mogen leveren aan Onbeperkt Ondernemend. 

Frans Hellings – Brunel

Bij Brunel hebben we twee belangrijke kernwaarden: onze passie voor mensen en ondernemerschap. Wij geloven in een diverse cultuur waarin talentvolle mensen persoonlijke en ondernemende doelen behalen. Hoe mooi is het om deze kernwaarden te vertalen naar de rol van mentor van deelnemers aan het programma Onbeperkt Ondernemend. En ik voeg daar graag nog aan toe “niets is onmogelijk” en “wat kan nog wel”. Ik zie het als een mooie uitdaging om een talentvolle deelnemer te begeleiden, te adviseren en te helpen met mijn netwerk, om een succesvolle onderneming te starten. 

Ook mentor worden voor 2026 of 2027? Meld je aan via de website en wij nemen snel contact met je op. Aanmelden: https://onbeperktaandeslag.nl/ondernemer/help-een-ondernemer/